Üretim Tesisimiz

İstanbul ili Şile ilçesinin Kömürlük Köyü’nde, yerleşim yerlerinden uzak olup tamamen arı bir bölgedeki doğal kaynağından çıkmaktadır.

El değmeden kaynağından çıktığı hali ile korunan ve dolum tesislerine getirilen sularımız T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yönetmeliklerine  uygun şekilde şişelenerek tüketicilerimizle buluşmaktadır.

Emirdağ Doğal Kaynak Suyu Üretim Tesisi’nde;  ISO 22000:2018, ISO 9001:2015, HELAL ve HACCP kalite sertifikalarına sahiptir.

Kaynaktan Sizlere

Doğanın bir mucizesi olan Doğal Kaynak Suyu'nu direkt olarak sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Analiz Raporları

Analiz raporlarımız T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

Teknolojik Alt Yapı

Üretim tesisimizdeki tüm üretim süreci son teknolojiye göre dizayn edilmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Emirdağ Doğal Kaynak Suyu'nu deneyenlerin %99 u suyumuzdan memnun kaldığını belirtiyor.

Teknolojik Altyapı!

Emirdağ Doğal Kaynak Suyu´nun tesislerinde bulunan kapsamlı laboratuarlarında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testler gerçekleştiriliyor.
 
Üretim hatlarında otomatik  kapaklama, dolum ve paketleme işlemlerinin üretimi tamamı  hijyenik ortamlarda gerçekleştiriliyor.
 

Tesislerimizde kullandığımız teknolojik altyapı ve kaliteli personelimiz sayesinde fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testleri çok titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Üretim sürecinde kapaklama, dolum ve paketleme işlemlerinin el değmeden ve hijyenik bir şekilde tamamlanmasını da sağlıyoruz.

Bu kapsamda suyun en lezzetli halini sofranıza ulaştırıyoruz.

Teslimat Noktası

5000+

Çalışan Sayısı

100

Dağıtım Araç Sayımız

80

Geniş ve Yaygın Dağıtım Ağı!

Nakil ve dağıtım işlemlerinde, tam donanımlı ve gıda maddeleri tüzüğüne uygun, son model taşıma araçları kullanılıyor.
Kaynaklar, su depolarını ve tesisi oluşturan tüm donanımlar, son teknoloji ile donatılmış otomasyon sistemi ile sürekli kontrol ve koruma işlemleri yapılıyor.