HAKKIMIZDA

İnsanın en önemli hayat kaynaklarından biri olan suyu temiz, sağlıklı ve güvenilir ellerde titizlikle tüketiciye ulaştırma hedefiyle yola çıkan Emirdağ Su,

İstanbul ili Şile ilçesinin Kömürlük Köyü’nde, yerleşim yerlerinden uzak olup tamamen arı bir bölgedeki doğal kaynağından çıkmaktadır.

1999 yılında kurulan Emirdağ Su, yüksek kalite anlayışı ile butik olarak premium kalitede su  dolumu yapmaktadır.

Teknolojinin imkânlarını müşteri memnuniyetini önceleyerek, kalite yönetim sistemi ile tesislerinde en iyi suyu sizlere sunan firmamızın analiz raporları T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aylık olarak düzenli bir şekilde numuneler alınarak analiz yapılmaktadır.

Emirdağ Doğal Kaynak Suyu, ülkemizin su üretim ve hizmeti anlamında önemli bir markası konumundadır.

Suyun içimi ve tadı da en az kendisi kadar önemlidir. Suyun asitlik veya bazlık durumunu gösteren logaritmik bir değer olan pH, su için bakılması gereken bir değerdir.

Emirdağ Doğal Kaynak Suyu’nun pH seviyesi 7’dir.

Emirdağ Su, almış olduğu sertifikalar ile ayrıca güven vermektedir.

Emirdağ Su sertifikaları şunlardır:

ISO 22000:2018, ISO 9001:2015, HACCP, HELAL

 

İstanbul’un doğal ormanları içinde yer alan kaynaklardan elde edilen lezzetli, sağlıklı ve güvenilir doğal kaynak sularını Emirdağ olarak sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Kalite Yönetim Sistemi ile tesislerinde suyun en iyi şekilde ambalajlanmasını hedefleyen Emirdağ Su, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın test ve denetimleri doğrultusunda su analizlerini düzenli olarak yapmaktadır. İstanbul’un el değmemiş coğrafyasında lezzetli ve sağlıklı suyu tüketmek isteyen hemen herkes için çözüm üreten Emirdağ Su, su tüketim alışkanlıklarını da arttıracak bir yaklaşım benimsemektedir. Bu doğrultuda su daha kaliteli bir lezzet olarak sizlere sunulmaktadır.


AVANTAJLARIMIZ

Kaynaktan Sizlere

Doğanın bir mucizesi olan Doğal Kaynak Suyu'nu sizlere direkt olarak ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Analiz Raporları

Analiz raporlarımız T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aylık olarak düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

Teknolojik Alt Yapı

Üretim tesisimizdeki tüm üretim süreci son teknolojiye göre dizayn edilmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Emirdağ Doğal Kaynak Suyu'nu deneyenlerin %99 u suyumuzdan memnun kaldığını belirtiyor.

Teslimat Noktası

5000

Çalışan Sayısı

100

Dağıtım Araç Sayımız

80

Değerlendirmeler

5/5
Emirdağ Suyunu ilk defa denedim, normalde suyun tadını pek hissetmezdim fakat gerçekten güzel bir tadı var .
**** ****
Purchaser

Sıkça Sorulan Sorular

Cevap: Emirdağ Doğal Kaynak Suyu İstanbul ili Şile ilçesinde olup yerleşim bölgelerinin çok uzaklığında, denizden 600m yükseklikte yer almaktadır.

Cevap: Ortalama sıcaklıklarda yaşayan sağlıklı bir yetişkinin günlük olarak kaybettiği ve yerine koyması gerektiği su miktarı ortalama 2,5 litredir. Bu ihtiyacın bir kısmının muhtelif yiyecekler yolu ile alındığını varsayarak bir yetişkinin günde en az 1,5 litre su içmesi gerektiği söyleyebiliriz. Bu miktar beslenme uzmanlarınca yetişkinlere tavsiye edilen asgari miktardır. Ancak hamilelerin daha fazla su tüketmeleri gerekmektedir. Bebeği bütünüyle çevreleyen, kan plazması hacminin artışını destekleyen ve anne sütü oluşumuna yardımcı olan amniyotik sıvının (%98-99’u sudan oluşan) üretilmesi için ekstra su ihtiyacı doğar.

Cevap: pH suyun asitlik veya bazlık durumunu gösteren logaritmik bir değerdir. Çözeltide bulunan H+ iyonu konsantrasyonunu ölçer. pH, H+ iyonlarının elektrik potansiyellerine bağlı olarak veya renk indikatörleri (örn; fenolfitalein) ile ölçülebilir. pH değeri daima 1 ve 14 arasında değişen bir sayıdır. Asidik sıvıların hidrojen iyon sayısı yüksektir ve pH değeri 7 den küçüktür. Bazik olan alkali sıvıların hidroksil iyon sayısı yüksek olup, pH değerleri 7 den büyüktür. Emirdağ Doğal Kaynak Suyu’nun pH seviyesi 7 dir.

Cevap: Öncelikle tükettiğiniz ambalajlı suyun Sağlık Bakanlığı tarafından izni olup olmadığını, etiketin üzerinde izin tarihi ve sayısının bulunup bulunmadığını kontrol etmek gerekir. Satın aldığınız suyun etiketinde, gövdesinde (kabartma), emniyet bandında ve kapağında olmak üzere dört ayrı yerinde markasının bulunmasına dikkat ediniz. Bunun yanısıra, yine etiket bilgilerinde cinsi, üretim adresi, suyun sahip olduğu bileşenler ve suya uygulanan işlemler mutlaka yer almalıdır. İmal ve son kullanma tarihi, parti ve seri numarası, şirket logosunun ayrıca damacana ambalaj üzerinde kabartma ile yazıyor olması gerekir. Güvenlik bandına önemle dikkat etmek de suyu açanın ilk siz olduğunuzun göstergesidir.

Cevap: 19 litre damacana ürünü uluslararası literatürde galon birimi ile değerlendirilmektedir. 1 galon 3,8 litre’dir. 1 damacana 5 galon’dan oluşmaktadır. (Standart Ölçü)

Bizimle ilgili yorumlarınızı paylaşarak gelişmemize destek sağlayabilirsiniz.

    [text* Adınız ve Soyadınız placeholder"Adınız ve Soyadınız"]

    [textarea Mesajınız placeholder"Mesajınız"]